Sākums » Interesanti » Biofarmācijas uzņēmums “AbbVie” saņem Labās prakses balvu darba aizsardzībā

Biofarmācijas uzņēmums “AbbVie” saņem Labās prakses balvu darba aizsardzībā

Labas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba vidi un strādājošo darba mūža paildzināšanu, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Valsts darba inspekcijas (VDI) direktors Renārs Lūsis norādījis, ka labas prakses balvu šogad saņem uzņēmumi, kas ne tikai izpilda minimālās normatīvajos aktos noteiktās darba aizsardzības prasības, bet arī patiesi rūpējas par veselības veicināšanu darba vietās un darbinieku labsajūtu, kas tieši ietekmē darbinieku darbaspējas un līdz ar to arī uzņēmuma produktivitāti.

Pretendenti tika apbalvoti divās kategorijās – uzņēmumi, kuros strādā līdz 100 darbiniekiem, un uzņēmumi, kuri nodarbina vairāk par 100 cilvēkiem.

Kategorijā uzņēmumiem, kuros strādā līdz 100 darbiniekiem, balvu ieguvusī firma “AbbVie” saviem darbiniekiem piedāvā divas programmas enerģijas atjaunošanai – “”AbbVie” Labsajūtas nedēļa pavasarī” un “”AbbVie” kustībā”. Pirmajā programmā darbiniekiem nedēļas garumā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes veselīga dzīvesveida veicināšanai, kam seko 30 dienu izaicinājuma mēnesis. Tā laikā katram darbiniekam kādu kaitīgu ieradumu jāaizstāj ar veselīgu.

Savukārt “”AbbVie kustībā” ir četru nedēļu sacensības, kurās darbinieki izveido komandas un uzskaita ikdienas fiziskās aktivitātes.

Labās prakses konkurss darba aizsardzībā “Zelta ķivere” notiek jau vienpadsmito gadu, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.