Sākums » Jaunākie raksti » Jaunajā “Materia Medica” numurā – par e-recepti, kompensējamām zālēm un interneta sociālajiem tīkliem
Jaunajā “Materia Medica” numurā – par e-recepti, kompensējamām zālēm un interneta sociālajiem tīkliem

Jaunajā “Materia Medica” numurā – par e-recepti, kompensējamām zālēm un interneta sociālajiem tīkliem

Marta nogalē iznācis jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā šoreiz uzzināsit par vienu no jaunākajiem perorāliem prethistamīna līdzekļiem – bilastīnu, aukstām kompresēm alerģiskā konjunktivīta gadījumā un osteoporozes slimnieku farmaceitisko aprūpi.

Šoreiz apskatītas divas plašas farmakoekonomikas tēmas – līdzekļu taupīšanas iespējas zāļu iegādes kompensācijas sistēmā un veselības ekonomikas nozīme veselības aprūpes efektivitātes paaugstināšanā. Vēl veselības aprūpes sistēmas jaunumu ietvaros – apraksts par to, kā mūsu valstī darbosies e-recepte, kam pieslēgties varam no šā gada 1.aprīļa.  

Neparastus stāstus šoreiz stāsta farmaceite Leone Šakines no Ludzas un sertificēta kundalini jogas skolotāja, sistēmiskā psihoterapeite Solvita Mētra-Ozoliņa. Tikpat neierasta tēma farmaceitu profesionālam izdevumam – interneta sociālo tīklu lietošana jeb “Ko farmaceits var gūt sociālajos tīklos?”.

Šajā numurā aizsākam Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) 20 gadu darbības retrospekciju. Šogad šai organizācijai aprit 20 gadu!

1VAKS_201403

 

 

 

 

Kā ik mēnesi, lasiet arī nozares jaunumus, LFB aktuālo informāciju un Twitter ziņas.

Atgādinām, ka arī šogad viens žurnāla “Materia Medica” eksemplārs katrā Latvijas aptiekā nonāks bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt papildu eksemplāru vai saņemt žurnālu arī savā privātajā paskastītē, to var izdarīt, zvanot uz Medikamentu informācijas centru (MIC) pa tālruni 67821245 vai rakstot e-pastu – mic@mic.lv.

Ziņojiet MICam, ja neesat saņēmuši žurnālu!

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.