Sākums » Interesanti » LĀB aicina balsot par labākajiem veselības aprūpes speciālistiem

LĀB aicina balsot par labākajiem veselības aprūpes speciālistiem

Jau tradicionāli gada nogalē Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) aicina ikvienu piedalīties balsojumā par labākajiem mediķiem. “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta jau astoto reizi, un balvu pasniegšanas svinīgā ceremonija ir kļuvusi par ilgi gaidītu notikumu gan pacientu, gan mediķu dzīvē. LĀB skaidro, ka “Gada balva medicīnā 2017” ir iespēja pateikt paldies mūsu profesionālajiem un nesavtīgajiem mediķiem, nobalsot par viņiem, tā sniedzot emocionālu atbalstu par viņu paveikto darbu.

Pēdējos gados, kad medicīnas nozarē situācija kļūst arvien sarežģītāka, kad pacientu ārstēšanu ietekmē rindas un kvotas, kad ārstniecības iestādēs trūkst personāla un medicīnā paliek strādāt tikai savas profesijas fanātiķi, viņiem ir nepieciešams uzmundrinājums un atbalsts, norāda biedrība. Balsošana par labākā mediķa kandidātu nominācijās Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists turpināsies līdz 2018. gada 14. janvārim.

Iepriekšējā balsošanā par “Gada balvu medicīnā” piedalījās vairāk kā seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var Latvijas Ārstu biedrības interneta vietnē www.arstubiedriba.lv un portālā www.arsts.lv līdz 2018. gada 14. janvārim (tiešā saite pieejama šeit: http://www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina/). LĀB aicina ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi dienā.

Ar “Gada balvu medicīnā 2017” tiks godināti Latvijas mediķi 12 dažādās nominācijās. Sabiedrības un arī kolēģu balsojumam izvirzītas nominācijas, kurās tiks noteikts Gada ārsts, Gada zobārsts, Gada ārsta palīgs, Gada māsa, Gada vecmāte, Gada farmaceits un Gada funkcionālais speciālists. Tradicionāli “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī nominācijās Gada cilvēks medicīnā, Gada notikums medicīnā, Gada slimnīca, Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka LĀB ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā Gada docētājs par saviem pedagogiem balso Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes medicīnas studenti.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.