Sākums » Interesanti » LFB aicina uz gadskārtējo basketbola turnīru
LFB aicina uz gadskārtējo basketbola turnīru

LFB aicina uz gadskārtējo basketbola turnīru

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) turpina tradicionālā basketbola turnīra organizēšanu farmaceitiskās darbības uzņēmumiem. Šogad – LFB 20 gadu jubilejas gadā – tiks organizēts jau 18. turnīrs.

Turnīrs notiks 2014.gada 24.maijā Cēsu Sporta hallē. Tāpat kā iepriekšējos gados ir plānots pamatturnīrs un vecmeistaru turnīrs, kas norisināsies vienlaicīgi. Turnīra laikā paredzēti konkursi un atrakcijas pieaugušajiem un  bērniem. Noslēgumā – dalībnieku un līdzjutēju apbalvošana un saviesīgā daļa.

LFB lūdz līdz 2014. gada 4. aprīlim atsūtīt Latvijas Farmaceitu biedrībai komandas pieteikumu (brīvā formā), norādot kontaktpersonu (komandas dalībnieku vārdus pašlaik var neuzrādīt), uz e-pastu: lfb@farmaceitubiedriba.lv; faksu: 67502572 vai pa pastu: Pils iela 21, Rīga, LV-1050.

LFB aicina iesūtīt arī priekšlikumus turnīra nolikumam un organizācijai. Turnīra nolikums tiks apstiprināts komandu pārstāvju kopsapulcē (sapulces datums tiks izziņots vēlāk), kurā tiks apspriesti visi tehniskie jautājumi par turnīra organizāciju un norisi, kā arī tiks veikta izloze. 

Vairāk informācijas par turnīru, dalības maksu, noteikumiem, kā arī turnīra nolikuma projektu atradīsit pievienotajos dokumentos:

http://dati.mic.lv/baneri/Nolikums2014.doc

http://dati.mic.lv/baneri/veestule2014.doc

 

 

 

 

www.farmacija-mic.lv

3 komentāri

  1. basketbols jauki bet, LFB varētu te ierakstīt, kādas jaunas naudas klaušas uzlikusi mums visiem par reģistra uzturēšanu zelta datorā ar briljanta klaviatūru !

  2. Īsti vīri spēlē hokeju!

  3. Prieks! Prieks!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.