Sākums » Aktuāli » LFB aicina uz konferenci izstādes “MedBaltica 2022” ietvaros
LFB aicina uz konferenci izstādes “MedBaltica 2022” ietvaros

LFB aicina uz konferenci izstādes “MedBaltica 2022” ietvaros

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) izstādes “MedBaltica 2022” ietvaros aicina interesentus uz konferenci “Brūces un to mūsdienīga aprūpe, padomi farmaceitam”, kas notiks 2022. gada 2. decembrī Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8, Konferenču zālē Nr.1.

Aptiekā bieži iegriežas klienti, kas vēlas gūt padomus dažāda veida brūču, izgulējumu un čūlu aprūpē. Bieži vien tieši aptieka ir pirmā vieta, kurā informāciju un palīdzību meklē pacienti ar visdažādākajiem ādas un gļotādu bojājumiem. Lai atkārtotu informāciju un gūtu jaunas zināšanas par dažādiem brūču veidiem, to aprūpes iespējām un labākajiem materiāliem brūču apstrādei, Latvijas Farmaceitu biedrība aicina farmācijas speciālistus uz  LFB konferenci “Brūces un to mūsdienīga aprūpe, padomi farmaceitam”.

Konferencē būs iespēja noklausīties Valsts apdegumu centra vadītāja, kombustiologa – apdegumu ārsta Sergeja Smirnova lekciju par specifisku medicīnas nozari – termiskajām traumām, kas sevī ietver apdegumus un apsaldējumus. Pēc lekcijas dalībnieki spēs novērtēt, cik dziļa ir trauma, zinās, kā sniegt pirmo palīdzību un kur doties komplicētākās situācijās. Lekcijas laikā tiks apskatīta termisko brūču apstrāde ilgtermiņā, galvenās vadlīnijas, pamatprincipi, kā arī piemēri no praktiskās dzīves. Dalībnieki gūs priekšstatu par brūču aprūpi un preparātiem, kas ir ļoti noderīgas zināšanas jebkuram aptiekā strādājošam farmācijas speciālistam. Savukārt ķirurģiskās aprūpes māsa Dace Jakovicka vairāk pastāstīs par izgulējumiem, to profilakses iespējām un aprūpes pamatprincipiem, kā arī padziļinātāk iepazīstinās ar daudzveidīgiem līdzekļiem, kas izmantojami visdažādāko brūču aprūpē.

Sīkāka informācija un pieteikšanās: https://farmacija-mic.lv/pasakums/lfb-konference-riga-20/

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*