Sākums » Jaunākie raksti » Ministru kabinetā apstiprina grozījumus Ārstniecības likumā
Ministru kabinetā apstiprina grozījumus Ārstniecības likumā

Ministru kabinetā apstiprina grozījumus Ārstniecības likumā

12. aprīlī Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts Veselības ministrijas izstrādātais likumprojekts, kas paredz izmaiņas Ārstniecības likumā.

Grozījumi skar ārstniecības personu specializāciju un ārstniecības iestāžu pievienošanos Eiropas Savienības dalībvalstu veselības aprūpes sniedzēju un ekspertīzes centru kopīgi veidotiem Eiropas references tīkliem retu slimību ārstēšanas uzlabošanas nolūkā.

Likumprojektā veiktas izmaiņas, kas attiecas uz vienoto veselības nozares elektronisko informācijas sistēmu. Likumprojektā noteikts, ka veselības informācijas sistēmā izdarītajiem ierakstiem vai izveidotajiem dokumentiem ir juridisks spēks arī tad, ja tie nav parakstīti ar drošu elektronisko parakstu ar laika zīmogu vai elektronisko parakstu. Lai nodrošinātu darba devējiem informāciju par darbiniekam izsniegtu elektronisku darbnespējas lapu, likumprojekts paredz, ka informācija par elektroniskajām darbnespējas lapām darba devējam būs pieejama Valsts ieņēmumu dienesta (VID) informācijas sistēmā trīs gadus no tās saņemšanas brīža VID informācijas sistēmā, ziņo Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļa.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.