Sākums » Jaunākie raksti » Noslēdzies LFB prezidenta amata kandidātu pieteikšanās termiņš
Noslēdzies LFB prezidenta amata kandidātu pieteikšanās termiņš

Noslēdzies LFB prezidenta amata kandidātu pieteikšanās termiņš

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) informē, ka LFB kongresa delegātu un prezidenta amata kandidātu pieteikšanās ir noslēgusies.
LFB atgādina, ka kandidātu izvirzīšanai citām LFB institūcijām (valdei, Revīzijas komisijai, Ētikas komisijai) termiņš nav noteikts, tomēr, lai varētu apkopot jau daļu no izvirzītajiem kandidātiem, biedrība aicina priekšlikumus sūtīt LFB līdz 17. oktobrim. Nepieciešamās veidlapas priekšlikumiem atradīsiet šeit: https://farmaceitubiedriba.lv/lv/la 

LFB aicina sazināties ar biedrības biroju, rakstot uz e-pastu lfb@farmaceitubiedriba.lv, vai pa tālruni: 67280522.

www.farmacija-mic.lv

6 komentāri

 1. tiešām, kas tad ir izvirzīts. Tik slepeni kā burkā

 2. zivju eļļa

  Mīļās biedrenes un biedri! Biedrība ir tāda, kādi ir tās biedri.Kādu valdi un prezidentu ievēlam. Jā – es arī piekrītu, ka par maz ir tā saucamā PR līdz šim tieši par biedrības darbu un SASNIEGUMIEM lai gan par farmaceita darbu aptiekās biedrības vadība ir izteikusies. Līdz ši gandrīz puse valdes ir no tiem pašiem Sentoriem – nu un , kur tad ir tas progress? farmaceitus aptiekās žņaudz arvien vairāk, un viņi braši ļaujās. Valde arī jāievēl sakarīga, darbs valdē ir netikai krēslu aizņemt. Lai biedrība varētu čubināt farmaceitus, vajag arī naudiņu. Biedra nauda ir dikti maza, dikti. Tāpat ir bariņš nemaksātāju. It kā jūs paši farmaceiti neredziet, kāda mums patreiz tā valsts un veselības politika, par ārsta un farmaceita darbu spriež un lemj deputāti, arāji, grāmatveži, metinātāji utt. Pašiem tā biedrība jāstiprina, ar bubināšanu par maz.

 3. Neesmu Sentor farm biedrs, bet apsveicu viņus. Viņus vismaz kāds vada un dumā par savu vadības virzienu, ir mērķis. Pārējiem biedriem ir švaki līdzšinējā FB bija nekāda, NEKADU REZULTATU, nav nekādas publikācijas par iesaisti likumdošanas darbā. Nav nekā. Par nākošajiem kandidātiem, kadēļ nav tikšanās, publiskas uzstāšanās, viņu uzskatu un mērķu izklāsts. Vai tiešām tikai uz vietas viss tiks pasniegts CITO! Tad labāk lai ir Sentor biedrība.

 4. Cien. Aigar!

  Jā,ir vienalga!
  Jo neesmu manījusi,ka LFB kaut ko būtu izdarījusi farmaceitu labā(atvieglojusi viņiem dzīvi un darbu) visas savas pastāvēšanas laikā! Kaut vai aizliegusi aptiekās atlaižu/lojalitātes kartes,lai tauta nepirktu tikai tāpēc,ka atlaides,bet ļautu mums tik tiešām būt ves. aprūpes speciālistiem.Kaut vai nobloķētu sabiedriskajā telpā reklāmu par e-receptēm,jo tā sistēma buksē … Kaut vai izcīnītu katrai aptiekai vismaz 500 euro atmaksu no valsts par e-sistēmas ieviešanu,jo kāpēc gan uzņēmējam jāmaksā no savas kabatas par valsts kārtējām iegribām (nepietika jau ,ka iegādājāmies jaunus krutos kases aparātus)

 5. Mìlie LFB biedri, vai tiesam jùs nekas neinteresè, kur Jùsu komentàri?
  Te vajadzèja bùt vismaz 100!!!, Jums tacu jàzina, kas jùs vadìs nàkotnè…!!!
  Vai tiesàm viss vienalga?
  Sentor Farmam gan nav vienalga- iestàdìja LFB vairàk par 100 jaunus biedrus ar domu dabut sev vèlamu Prezidentu un Valdi!!!
  Sanematies…!!!

 6. Vai izvirzīto prezidenta amata kandidātu vārdus ir aizliegts pulicēt?
  Man šķiet, ka tas varētu interesēt daudzus LFB biedrus

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.