Sākums » Jaunākie raksti » Publicēta pirmā informācija par farmācijas firmu maksājumiem ārstiem un farmaceitiem
Publicēta pirmā informācija par farmācijas firmu maksājumiem ārstiem un farmaceitiem

Publicēta pirmā informācija par farmācijas firmu maksājumiem ārstiem un farmaceitiem

Veselības inspekcijas (VI) mājas lapā publiskota pirmā informācija par zāļu ražotāju un to pārstāvniecību maksājumiem vai cita veida sniegto atbalstu biedrībām, nodibinājumiem un ārstniecības iestādēm 2015. gadā.

Jau ziņojām, ka 2016. gada 31. marts ir termiņš, līdz kuram farmācijas uzņēmumiem ir jāiesniedz Veselības inspekcijā informācija par 2015. gadā sniegto finansiālo un nefinansiālo atbalstu veselības aprūpes organizācijām, biedrībām, asociācijām. Šī datu publiskošana notiks saskaņā ar izmaiņām Ministru kabineta noteikumos Nr. 378 ”Zāļu reklamēšanas kārtība un kārtība, kādā zāļu ražotājs ir tiesīgs nodot ārstiem bezmaksas zāļu paraugus’’. Šīs izmaiņas Latvijā tapa pēc farmācijas nozares asociāciju iniciatīvas. Izmaiņu mērķis ir nodrošināt augstākas kvalitātes caurskatāmību par nozares un veselības aprūpes organizāciju un veselības aprūpes speciālistu sadarbību.

Publiskotie dati pieejami šeit: http://www.vi.gov.lv/lv/farmacija/zalu-reklama/pazinojumi-materialais-cita-veida-atbalsts-2015

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.