Sākums » Jaunākie raksti » Valdība demisionē, veselības ministrs vēlas turpināt darbu
Valdība demisionē, veselības ministrs vēlas turpināt darbu

Valdība demisionē, veselības ministrs vēlas turpināt darbu

Šodien, 7. decembrī, ministru prezidente Laimdota Straujuma paziņojusi par atkāpšanos no amata. Demisionējušās valdības veselības ministrs Guntis Belēvičs savas izredzes no jauna vadīt Veselības ministriju (VM) vērtē labāk nekā pirms gada, kad pirmo reizi stājās amatā.

Viņš nacionālai ziņu aģentūrai LETA pastāstījis, ka vēlas turpināt darbu valdībā. “Jā, es gribu turpināt, ir ļoti daudz darāmā. Ir izdarītas lietas, ir aizsāktas lietas un ir daudz darāmo lietu. Es esmu apņēmības pilns,” paudis Belēvičs.

Belēvičs uzskata, ka viņa izredzes ieņemt amatu ir “drošākas” nekā pirms gada, kad viņš pirmo reizi kļuva par veselības ministru. Viņš stāstīja, ka tajā laikā nebija zināms, vai viņš varēs sevi parādīt kā “labu veselības ministru”, tomēr tagad Zaļo un zemnieku savienība varot par to izdarīt attiecīgus secinājumus. “Tā kā es domāju, ka man ir vienkārši tālāk jāstrādā,” piebildis ministrs.

Taujāts par valdības sastāva izmaiņām, Belēvičs norādījis, ka politikā ir jaunpienācējs bez lielas pieredzes, tāpēc viņam neesot prognožu par iespējamajām izmaiņām. “To jau mēs redzēsim.”

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Foto: Reinis Inkēns, Saeimas kanceleja.

2 komentāri

  1. viņš izskatās pēc apdirsta pūpēža!

  2. Tas ir visīstākais sūdu bumbulis!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.