Sākums » Jaunākie raksti » VM ar ģimenes ārstu asociācijām cer parakstīt sadarbības memorandu
VM ar ģimenes ārstu asociācijām cer parakstīt sadarbības memorandu

VM ar ģimenes ārstu asociācijām cer parakstīt sadarbības memorandu

Šodien, 26. februārī, Veselības ministrijā (VM) plānota sadarbības memoranda parakstīšana starp ministriju un abām ģimenes ārstu organizācijām, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Plānots, ka memorandu no VM puses parakstīs veselības ministrs Guntis Belēvičs, kā arī Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas (LĢĀA) un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas valdes locekļi.

Svinīgā dokumenta parakstīšana plānota plkst.15.30.

Jau iepriekš ziņots, ka VM ģimenes ārstiem sagatavojusi sava veida “mierizlīgumu” jeb sadarbības memorandu, piedāvājot piecu dienu laikā to saskaņot un ierasties uz “svinīgu” parakstīšanu, tomēr ārsti ar šādu steigu nav apmierināti un pirms jaunu vienošanos parakstīšanas aicina izpildīt iepriekš ministrijas dotos solījumus.

LĢĀA ne memorandu kopumā, ne tā pasniegšanas veidu nevērtē pozitīvi un sola dokumentu neparakstīt, ja vien ministrija nesāks pildīt jau agrāk dotos solījumus. Savukārt lauku ģimenes ārsti memorandu būtu gatavi parakstīt, ja tajā tiktu iekļautas viņu prasības par finansējuma palielināšanu, raksta LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.