Sākums » Farmācija » Aptiekas aicina medikamentus pirkt internetā ar bezkontakta piegādi

Aptiekas aicina medikamentus pirkt internetā ar bezkontakta piegādi

Lai pasargātu Latvijas iedzīvotājus no vīrusa Covid-19 izplatības, “Mēness aptieka” aicina medikamentus iegādāties internetā, saņemot savu pasūtījumu ar bezkontakta piegādi mājās, tuvākā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā vai Pasta stacijas pakomātā.

“Lai arī cilvēkiem lielākais arguments, dodoties uz aptieku, ir tieši farmaceita nepieciešamā konsultācija, Mēness e-aptiekā ir iespējama konsultācija, ko aicinu izmantot, tādējādi pasargājot sevi un citus no iespējamās vīrusa Covid-19 izplatības. Vīrusa izplatības samazināšanos varam panākt tikai un vienīgi mēs – sabiedrība kopumā, tāpēc aicinām nopietni apsvērt ikvienu savu rīcību un jebkādu iespējamo saskarsmi ar citiem cilvēkiem,” norāda “Mēness aptieka” mārketinga direktore Ligita Lukina.

Arī citas aptiekas piedāvā zāles iegādāties internetā.

“Mēness aptieka” gan aicina visus pircējus izvērtēt interneta vietnes, kurās veikt medikamentu iegādi, un norāda, ka virtuālajā aptiekā kā drošības garants uzticamībai ir vienotais logotips – balts krusts uz pelēka un trīs toņu zaļās krāsas fona, kas ieviests visā Eiropas Savienībā un ātri ļauj identificēt legālos zāļu mazumtirgotājus tīmekļa vietnēs. Ja kādā interneta vietnē tiek tirgoti medikamenti, bet šāds logotips nav atrodams, ir pamats izvērtēt šo medikamentu iegādi.

Mēness e-aptiekas personāls strādā pastiprinātā režīmā, ievērojot augstus drošības standartus. Lai arī piegādes laikā izvairītos no jebkāda tieša kontakta un aizsargātu gan klientus, gan darbiniekus no iespējamās saslimšanas ar Covid-19, šobrīd “Mēness aptieka”nodrošina bezkontakta piegādi. To īsteno, ievērojot 2 metru attālumu starp kurjeru un saņēmēju, aicinot saņēmēju ar savu pildspalvu parakstīties uz sūtījuma uzlīmes, vai kurjers ar skeneri nofotografē sūtījumu kopā ar saņēmēju, foto neiekļaujot saņēmēja seju.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.