Sākums » E-veselība » E-veselības lietotāju atbalsta dienesta darbību par 195 660 eiro divus gadus nodrošinās “Corporate Services”
E-veselības lietotāju atbalsta dienesta darbību par 195 660 eiro divus gadus nodrošinās “Corporate Services”

E-veselības lietotāju atbalsta dienesta darbību par 195 660 eiro divus gadus nodrošinās “Corporate Services”

Nacionālais veselības dienests (NVD) noslēdzis 195 660 eiro vērtu iepirkuma līgumu ar SIA “Corporate Services” par vienotās e-veselības informācijas sistēmas lietotāju atbalsta dienesta darbības nodrošināšanu uz diviem gadiem, saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicēto informāciju ziņo nacionālā ziņu aģentūra LETA.

NVD izsludināja iepirkuma konkursu, lai atbalstītu visu e-veselības ārējo lietotāju bezmaksas atbalsta pakalpojumus, kā arī sniegtu nepieciešamo palīdzību informācijas sistēmu lietotājiem un skaidrotu jautājumus par sistēmu izmantošanu gan telefoniski, gan elektroniski.

Šādu informācijas sistēmu lieto iedzīvotāji, ārsti un citu valsts pārvaldes iestāžu darbinieki, tāpēc ir svarīgi nodrošināt vienotās veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmas kvalitatīvu darbību, norāda NVD.

Pēc diviem gadiem, kad līgumā norādītais termiņš būs beidzies, tiks veikts jauns iepirkums, lai turpinātu nodrošināt e-veselības informācijas sistēmas lietotāju atbalsta dienesta darbību, norāda NVD.

SIA “Corporate Services” 2018.gadā strādāja ar 1,34 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,9% mazāk nekā 2017.gadā, un firmas peļņa samazinājās uz pusi, sasniedzot 14 672 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pēc “Firmas.lv” pieejamās informācijas, 2009.gadā dibinātās SIA “Corporate Services” 100% īpašniece ir 2006.gadā dibinātā SIA “Corporate solutions”, kuras vienīgais īpašnieks no 2010. gada ir Aigars Ceruss. Līdz tam sabiedrības līdzīpašnieki bija Ceruss un Miks Ekbaums.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*