Sākums » Farmācija » “Grindeks” rīko sadarbības konferenci neatkarīgo aptieku farmaceitiem
“Grindeks” rīko sadarbības konferenci neatkarīgo aptieku farmaceitiem

“Grindeks” rīko sadarbības konferenci neatkarīgo aptieku farmaceitiem

Šodien, 7.martā, vēlā pēcpusdienā Rīgā norisināsies jau otrā AS “Grindeks” organizētā Latvijas neatkarīgo aptieku sadarbības konference. Uz konferenci aicināti pie aptieku ķēdēm nepiederošu – individuālo aptieku – pārstāvji. Kā informē “Grindeks”, plānots, ka konferencē piedalīsies ap 100 Latvijas neatkarīgo aptieku farmaceitu un aptieku vadītāju.

Konferenci atklās “Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis. Konferences laikā ar priekšlasījumu uzstāsies Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe, profesore Maija Dambrova, viesus informējot par jaunākajiem Latvijas zinātnes sasniegumiem farmācijā un jaunu zāļu atklāšanas projektiem Latvijas Organiskās sintēzes institūtā.

Ar lekciju “Ceļš no blakusparādībām līdz efektīvai ārstēšanai” uzstāsies “Grindeks” Zāļu blakusparādību uzraudzības nodaļas vadītāja Marija Briede, par tēmu “Sadarbība vakar, šodien, rīt” runās uzņēmuma Latvijas tirdzniecības nodaļas vadītājs un Patentbīvo medikamentu asociācijas valdes priekšsēdētājs Egils Jurševics.

Konferences laikā paredzēta arī neatkarīgo aptieku pārstāvju no Ventspils “Mazās aptiekas”, Jelgavas “Lielās aptiekas” un Lielvārdes “Māras aptiekas” raisīta diskusija “Veiksmes stāsti un grūtības farmācijas tirgū”, kas sniegs ieskatu neatkarīgo aptieku farmaceitu redzējumā par norisēm, problēmām un iespējamajiem risinājumiem Latvijas farmācijas tirgū.

Kā skaidro J.Bundulis, farmaceits bieži vien ir pirmais cilvēks, pie kura ar savu veselības problēmu vēršas pacients, it īpaši ārpus Rīgas. Tieši tādēļ ļoti svarīgi esot veicināt savstarpējo sadarbību un uzticību starp ražotājiem un farmaceitiem.

Par konferencē runāto lasiet kādā no nākamiem žurnāla “Materia Medica” numuriem.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*