Sākums » E-veselība » Iedzīvotāju vakcināciju pret Covid-19 fiksē e-veselībā
Iedzīvotāju vakcināciju pret Covid-19 fiksē e-veselībā

Iedzīvotāju vakcināciju pret Covid-19 fiksē e-veselībā

Iedzīvotāju vakcinācijas pret Covid-19 faktu fiksē e-veselībā, aģentūrai LETA apliecināja Nacionālā veselības dienesta pārstāve Sintija Gulbe. Šī funkcionalitāte ir izstrādāta un, pirmdien, sākoties iedzīvotāju vakcinācijai pret Covid-19, tā jau darbojas.

Aģentūra LETA novēroja, ka pirmdien e-veselības darbība ir palēnināta un, sagaidot, piemēram, sadaļas “Vakcinācijas dati” atvēršanos, parādās paziņojums “Kļūda”.

Pēc vakcīnas saņemšanas iedzīvotājiem tiek iedota arī kartīte, kurā norādīts tas, kāda vakcīna saņemta, pirmās devas saņemšanas datums un uz zāļu flakona norādītais partijas/sērijas numurs. Tāpat minēts datums, kad jāierodas saņemt otro devu. Un arī otrajai devai atvēlēts logs, kurā ierakstīt tās saņemšanas datumu un zāļu partijas/sērijas numuru. Šajā kartītē arī uzsvērts, ka ir svarīgi saņemt divas devas ar vismaz 21 dienas intervālu. Kartīti tiek lūgts saglabāt kā atgādinājumu par nākamo vizīti vakcīnas otrās devas saņemšanai, ņemt līdzi uz nākamo vizīti, kā arī saglabāt pēc otrās devas saņemšanas.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*