Sākums » Ārzemēs » Igaunijas Sociālo lietu ministrija iepazīstinās sabiedrību ar farmācijas politiku līdz 2030. gadam
Igaunijas Sociālo lietu ministrija iepazīstinās sabiedrību ar farmācijas politiku līdz 2030. gadam

Igaunijas Sociālo lietu ministrija iepazīstinās sabiedrību ar farmācijas politiku līdz 2030. gadam

Igaunijas Sociālo lietu ministrija otrdien, 3. janvārī, iepazīstinās sabiedrību ar stratēģijas dokumentu par farmācijas politiku līdz 2030. gadam, kas izstrādāts, sadarbojoties farmācijas nozares dalībniekiem un fiksējot problēmas šajā jomā vienlaikus ar to iespējamiem risinājumiem.

Efektīvu un drošu labas kvalitātes medikamentu pastāvīgā pieejamība šobrīd Igaunijā ir aktuālāka nekā jebkad agrāk, ziņo nozare. Ir jāatrisina vairāki jautājumi, piemēram, kā Igaunijā laist tirgū jaunus medikamentus, vēl vairāk samazināt pacientu pašu ieguldījumu zāļu iegādē, novērst piegādes grūtības un mazināt to ietekmi uz pacientiem.

Pārskatu par jauno stratēģijas dokumentu sniegs Sociālo lietu ministrijas padomniece farmācijas politikas jomā Laura Vīdika. Komentārus par farmācijas politikas mērķiem un turpmākajiem plāniem sniegs Zāļu valsts aģentūras ģenerāldirektora vietnieks Ots Laiuss, Slimokases Zāļu un medicīnisko ierīču nodaļas vadītājs farmaceits Erki Laidmē un veselības un darba ministrs Pīps Pētersons.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*