Sākums » Farmācija » “Olainfarm” investoru attiecību jautājumos konsultēs bijušais valdes loceklis Salvis Lapiņš

“Olainfarm” investoru attiecību jautājumos konsultēs bijušais valdes loceklis Salvis Lapiņš

“Olainfarm” investoru attiecību jautājumos konsultēs uzņēmuma ilggadējais valdes loceklis un pieredzējušais investoru attiecību eksperts Salvis Lapiņš, ziņo uzņēmums.

S. Lapiņš ir Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta biedrs un “Olainfarm” investoru attiecību vadītājs kopš 2006. gada. Šajā periodā AS “Olainfarm” akcijas cena piedzīvoja lēcienu no apmēram 0,3 eiro līdz vairāk nekā 11 eiro par akciju, norāda uzņēmuma pārstāvji. Tāpat “Olainfarm” saņēmis neskaitāmas balvas un atzinību par augstas kvalitātes komunikāciju un investoru attiecībām, kā arī kļuvis par pieckārtēju Koproratīvās izcilības balvas saņēmēju. Tostarp “Olainfarm” kļuvis arī par pirmo Latvijas uzņēmumu, kas piedalījies “Nasdaq” biržas zvanu ceremonijā Ņujorkā.

Pāvels Rebenoks, AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs skaidro: “Labojot iepriekšējās uzņēmuma padomes pieļautās kļūdas, esam nopietni pievērsušies attiecību uzlabošanai un pilnveidošanai ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem. Ļoti iespējams, ka S. Lapiņš ir viens no pieredzējušākajiem investoru attiecību speciālistiem Latvijā ar vairāk nekā desmit gadus ilgu pieredzi dažādās Latvijas un starptautiskajās finanšu insitūcijās, kā arī AS “Olainfarm”. Jāuzsver, ka no ilggadējiem uzņēmuma akcionāriem saņēmām ļoti labas atsauksmes un novērtējumu tam, kā iepriekš attiecības ar investoriem veidoja S. Lapiņš, un tas bija viens no būtiskiem argumentiem, lai S. Lapiņam atkal uzticētu darbu ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem. Ļoti ceram, ka attiecību aktivizēšana ar investoriem un akcionāriem atkal palielinās uzticību uzņēmumam un mazinās tas negatīvās sekas, ko AS “Olainfarm” tēlam un reputācijai nodara divu mazākuma akcionāru uzbrūkošie izteikumi publiskajā telpā saistībā ar mantojuma dalīšanu.”

S. Lapiņš ir studējis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā. Strādājis Pasaules Bankas misijā Baltijas valstīs, bijis SIA “Hansa Investment Latvia” analītiķis, SIA “Tallinna Pank Leasing Latvia” direktora vietnieks, AS “Nord/LB Latvija” Kredītresursu rehabilitācijas pārvaldes vadītājs, SIA “Forma Tres” finanšu direktors un SIA “Balartis” valdes priekšsēdētājs. Kopš 2006. gada bijis AS “Olainfarm” valdes loceklis, līdzvadījis uzņēmuma Finanšu departamentu, kā arī aktīvi iesaistījies attiecību veidošanā ar uzņēmuma akcionāriem un investoriem, ziņo “Olainfarm” pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.