Sākums » Farmācija » “Olainfarm” izveido meitasuzņēmumu Krievijā

“Olainfarm” izveido meitasuzņēmumu Krievijā

Zāļu ražotājs – AS “Olainfarm” -februārī pieņēmis lēmumu un nodibinājis meitasuzņēmumu Krievijā, Maskavā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Krievija ir viens no “Olainfarm” galvenajiem noieta tirgiem un atrašanās tajā ir stratēģiska prioritāte, skaidroja uzņēmuma pārstāvji. Jaunais meitas uzņēmums veicinās “Olainfarm” iespējas veikt padziļinātu noieta tirgus izpēti un vēl pilnvērtīgāk reaģēt uz klientu vajadzībām, pārvaldīt produktu virzību un tirdzniecības procesus. Līdz šim “Olainfarm” nebija tieša pieeja noieta tirgiem un produktus NVS valstīm piegādāja, slēdzot partnerības līgumus.

“”Olainfarm” zīmols Krievijā ir labi atpazīstams, mūsu produkcija ir nozīmīga klientu veselībai, īpaši neiroloģijā, psihiatrijā un urīnceļu infekciju ārstēšanā. Kā liecina noieta tirgus izpētes aģentūras dati, katru gadu 1,8 miljoni Krievijas pacientu lieto “Olainfarm” medikamentus, lai ārstētu dažādas veselības problēmas, tai skaitā iekaisumus, sāpes, depresiju, kognitīvos traucējumus,” skaidroja “Olainfarm” valdes locekle un izpilddirektore Elena Bušberga.

Viņa norādīja, ka šis ir stratēģisks solis “Olainfarm” ilgtermiņa klātbūtnei Krievijā, apliecinot uzņēmuma saistības ar šīs valsts veselības aprūpes vajadzībām. Bušberga piebilda, ka šobrīd uzņēmums aktīvi veido jaunās pārdošanas un mārketinga organizācijas komandu un meklē jaunus un ambiciozus talantus, kas pievienotos meitasuzņēmuma komandai Krievijā.

“Olainfarm” grupas ieņēmumi 2019.gadā sasniedza 137,253 miljonus eiro, kas ir palielinājums par 10% jeb 12,997 miljoniem eiro. Grupas tīrā peļņa 2019.gadā bija 27,443 miljoni eiro, kas ir vēsturiski vislielākais grupas tīrās peļņas apmērs. Peļņa palielinājās par 156% jeb 16,712 miljoniem eiro salīdzinājumā ar 2018.gadu.

Salīdzinot ar 2018.gada rezultātiem, “Olainfarm” apgrozījums Krievijā palielinājās par 23%, Latvijā par 5%, Baltkrievijā par 10%, Centrālās Āzijas reģionā par 13%, ES valstīs par 12%, citās valstīs par 10%.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.