Sākums » Farmācija » “Olainfarm” saņēmis Krievijas Labas ražošanas prakses atbilstības sertifikātu
“Olainfarm” saņēmis Krievijas Labas ražošanas prakses atbilstības sertifikātu
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” saņēmis Krievijas Labas ražošanas prakses atbilstības sertifikātu

Zāļu ražotājs AS “Olainfarm” saņēmis Krievijas Labas ražošanas prakses (Good Manufacturing Practice, GMP) atbilstības sertifikātu, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Uzņēmums norādījis, ka sertifikāts apliecina tā rūpes par kvalitātes sistēmas, tostarp zāļu ražošanas un kvalitātes kontroles prasību uzturēšanu un atbilstību Krievijas noieta tirgum. Sertifikāta saņemšana nodrošinās uzņēmumam iespēju pilnvērtīgi turpināt darbību Krievijā, kas ir viens no “Olainfarm” nozīmīgiem eksporta tirgiem.

Krievijas Labas ražošanas prakses sertifikāts  tiek izsniegts uz trim gadiem.

“Uzņēmums rūpējas par produkcijas kvalitātes atbilstību gan starptautiskiem, gan nacionāliem standartiem, tostarp Eiropas Savienības un Krievijas normatīvu prasībām. Sertifikāta saņemšana ļauj uzņēmumam turpināt sākto mērķu sasniegšanu,” paudis “Olainfarm” valdes loceklis un Kvalitātes vadības departamenta direktors Raimonds Terentjevs.

Savukārt “Olainfarm” valdes locekle Milana Beļeviča informējusi, ka 2019.gadā 32% no “Olainfarm” produkcijas tika realizēti Krievijā.

“Olainfarm” ir sertificēta Krievijas un Eiropas Savienības Labas ražošanas prakses prasībām, vides pārvaldības standartam ISO 14001:2015, laboratoriju standartam ISO 17025, kā arī atsevišķās kategorijās ASV inspekcijas standartiem (FDA), Austrālijas inspekcijas standartiem (TGA) un Japānas standartiem (PMDA).

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.