Sākums » Farmācija » Par jauno “GlaxoSmithKline Latvia” vadītāju kļuvusi Kristīna Neševa
Par jauno “GlaxoSmithKline Latvia” vadītāju kļuvusi Kristīna Neševa

Par jauno “GlaxoSmithKline Latvia” vadītāju kļuvusi Kristīna Neševa

No 1.februāra par “GlaxoSmithKline Latvia” (“GSK Latvia”) uzņēmuma jauno vadītāju ir kļuvusi Kristīna Neševa, ziņo aģentūra LETA. Pirms tam Neševa strādājusi GSK galvenajā birojā Londonā, Eiropas komerciālās Stratēģijas un operacionālās darbības komandā, kur viņas pārziņā bija produktu ieviešanas sagatavošana Eiropā.

Kā ziņu aģentūrai skaidrojusi jaunā vadītāja, arī turpmāk uzņēmums veidos dialogu ar veselības aprūpē iesaistītajām institūcijām un sniegs tām atbalstu, nodrošinot Latvijas pacientiem pasaules līmeņa aprūpi.

Neševai ir gandrīz 12 gadu darba pieredze GSK, kas gūta dažādos amatos. 2011.gadā viņa tika iekļauta GSK uzņēmumu grupas prezidentam padotajā stratēģijas darba grupā, bet 2012.gadā – pievienojās GSK Eiropas Kritisko slimību biznesa vienībai kā mārketinga direktore plaušu arteriālās hipertensijas jomā, vadot jaunā produkta ieviešanu un pārraugot GSK produktu komercializāciju šajā terapijas nozarē, ziņo LETA. Neševa ieguvusi maģistra grādu Londonas Biznesa skolā.

Pirms darba GSK Neševa izveidoja un vadīja personāla konsultāciju un atlases praksi vienā no lielākajiem personāla konsultēšanas uzņēmumiem Bulgārijā.

Jau ziņojām, ka iepriekšējais “GSK Latvia” vadītājs Dins Šmits amatu atstājis 1.novembrī. Kā ziņoja LETA, savu karjeru Šmits turpināšot akadēmiskajā laukā, kur patlaban viņš pilda Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācijas attīstības direktora un Padomnieku konventa priekšsēdētāja pienākumus. Janvāra sākumā LETA rakstīja, ka Šmits varētu kļūt par jauno Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas vadītāju. Šmits aģentūrai apstiprinājis, ka Veselības ministrija viņu uzrunājusi par šo vakanci.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*