Sākums » Farmācija » Tiesa izbeidz tiesvedību “Repharm” prasībā pret Ārstu biedrību par neslavas celšanu
Tiesa izbeidz tiesvedību “Repharm” prasībā pret Ārstu biedrību par neslavas celšanu

Tiesa izbeidz tiesvedību “Repharm” prasībā pret Ārstu biedrību par neslavas celšanu

Rīgas apgabaltiesa 15.janvārī pēc prasītāja lūguma izbeigusi apelācijas tiesvedību farmācijas holdinga AS “Repharm” prasībā pret Latvijas Ārstu biedrību (LĀB) un tās viceprezidentu par neslavas celšanu. Ar pieteikumu par apelācijas tiesvedības izbeigšanu tiesā vērsās “Repharm”.

Tāpat apgabaltiesa par labu LĀB no pieteicēja piedzina tiesāšanās izdevumus 917,75 eiro apmērā, ziņo aģentūra LETA. Lēmumu ir iespējams pārsūdzēt desmit dienu laikā Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātā.

Jau iepriekš ziņots, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pērn maija beigās noraidīja “Repharm” prasību. Uzņēmums tiesas ceļā pieprasīja atsaukt biedrības publicēto informāciju medijos un piedzīt no tās mantisku kompensāciju par neslavas celšanu masu medijos 50 latu (71 eiro) apjomā. “Repharm” norādīja uz biedrības viceprezidenta Māra Pļaviņa 2011.gada februāra beigās sagatavoto vēstuli toreizējam veselības ministram Jurim Bārzdiņam, kurā Pļaviņš paudis, ka farmaceiti ir atkarīgi no aptieku īpašniekiem – zāļu vairumtirgotājiem.

Prasība tiesā tika vērsta arī pret vairākiem masu medijiem.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*