Sākums » Jaunākie raksti » 9. februārī notiks LFB tiešsaistes konference, pieteikšanās līdz 6. februārim

9. februārī notiks LFB tiešsaistes konference, pieteikšanās līdz 6. februārim

2024. gada 9. februārī notiks pirmā šā gada Latvijas Farmaceitu biedrības konference tiešsaistē “Farmācijas studentu sasniegumi pētniecībā un farmācijas speciālistiem aktuāla valsts institūciju informācija”.

Konferences laikā uzzināsit par farmācijas studentu sasniegumiem pētniecībā, iepazīstoties ar farmācijas studentu un absolventu pētnieciskajiem darbiem. Gūsit priekšstatu par tēmām, kuras aktuālas jauno farmācijas speciālistu vidū, kā arī vairosit izpratni par pierādījumos balstītas medicīnas un farmaceitiskās aprūpes nozimīgumu. Tiksities arī ar Veselības inspekcijas Zāļu kontroles nodaļas vadītāju Liliju Jakupani  un Veselības ministrijas Farmācijas deprtamenta direktori Inesi Kauperi, kas sniegs atskatu par būtiskāko farmācijas nozarē 2023. gadā, kā arī iepazīstinās ar šā brīža aktualitātēm.

Lai piedalītos konferencē un saņemtu tālākizglītības apliecību par dalību pasākumā, dalībniekam jābūt reģistrētam vietnē kursi.mic.lv ar savu personīgo e-pasta adresi!

Ja reģistrēšanos šajā vietnē veiksit pirmo reizi – neskaidrību gadījumā iespējams konsultēties ar vietnes administratoru ugis@mic.lv ; tālr. 29144238.

Reģistrācija konferencei, pieslēdzoties savam kursi.mic.lv kontam, no plkst. 9.00, konferences norises laiks no plkst. 9.30 līdz 14.25.

PASĀKUMS PIETEIKTS SERTIFIKĀCIJAS KOMISIJĀ TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PUNKTU PIEŠĶIRŠANAI.

Pēc visas konferences noklausīšanās apliecība būs pieejama turpat vietnē kursi.mic.lv.

 Konferences programma šeit

  • Dalība konferencē 5.00 EUR (nestrādājošiem studentiem dalība bez maksas)

  Aicinām pieteikties konferencei līdz 2024. gada 6. FEBRUĀRIM

 elektroniski: https://www.farmaceitubiedriba.lv/lv/pieteiksanas-lfb-konferencem

  • e-pastā: konference@farmaceitubiedriba.lv
  • pa tālruni: 67280522

Avots: LFB

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*