Sākums » Jaunākie raksti » Aicina pārņemt ģimenes ārsta praksi Smiltenes novadā

Aicina pārņemt ģimenes ārsta praksi Smiltenes novadā

Lai veicinātu veselības pakalpojumu pieejamību novada pagastos, Smiltenes novada dome un pagastu pārvaldes aicina no 2020. gada 1. janvāra pārņemt ģimenes ārsta praksi Grundzāles, Palsmanes un Variņu pagastos.

Kopš šā gada septembra vairāk kā 1500 Smiltenes novada Grundzāles, Palsmanes, Variņu un daļa Bilskas pagasta iedzīvotāji, palikuši bez ģimenes ārstes, kura rūpējās par novadniekiem 12 gadus. Šobrīd uz laiku ir piesaistīta ģimenes ārste D. Pīlāte, bet, lai nodrošinātu pakalpojuma pieejamību arī turpmāk, pašvaldība aicina ārstu ar ģimenes ārsta kvalifikāciju pārņemt praksi novada pagastos.

Smiltenes novads ir kļuvis par dinamisku, ekonomiski attīstītu un augošu novadu, kurā tiek nodrošināta sakopta, aktīva dzīves vide ikvienam, ziņo novada domes pārstāvji. Smiltenes novada pagastos tiek piedāvāta iespēja un nepieciešamie apstākļi; gimenes ārstam iesaistīties dzīves labklājības nodrošināšanā novada iedzīvotājiem, kā arī kļūt par daļu no Smiltenes novada.

Lai nodrošinātu iespēju pārņemt ģimenes ārsta praksi, Smiltenes novada pagastos tiek piedāvāts:

• obligātajām prasībām atbilstošas prakses telpas Grundzālē un Palsmanē;

• ģimenes ārsta praksei pietiekošs pacientu skaits;

• labiekārtots divu istabu dzīvoklis Palsmanes centrā.

Par iespēju pārņemt praksi aicina sazināties ar Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļu (kontaktinformācija – 64772301).

Lai iepazītos ar potenciālajām prakses telpām un uzzinātu par dzīves un darba iespējām Smiltenes novadā, aicina sazināties ar Grundzāles pagasta pārvaldes vadītāju Aldu Zvejnieci, e-pasts: alda.zvejniece@smiltene.lv, t.+37129449680.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*