Sākums » Interesanti » Ēnu dienas ietvaros MIC savā birojā aicina ēnas

Ēnu dienas ietvaros MIC savā birojā aicina ēnas

Medikamentu informācijas centrs (MIC) aicina skolēnus pieteikties dažādām vakancēm Ēnu dienas ietvaros. Piedāvājam ēnot farmācijas ziņu portāla www.farmacija-mic.lv redaktori un farmaceitu profesionālā žurnāla “Materia Medica” redaktori viņu ikdienas darbā.

Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums. Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu noteiktu darba vietu un 4 – 6 stundas vēro darbinieka – ēnu devēja – darbu un pienākumus, uzdod jautājumus par konkrēto profesiju. Produktīvākai dienai vienam darbiniekam – ēnu devējam ieteicama viena ēna, taču var ēnot arī nelielās grupās.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnos izziņas procesu par karjeras iespējām un apzināt savas jau esošās prasmes un spējas, kā arī rosināt attīstīt jaunas kompetences un veidot skolēnos apziņu par to, kā iegūtās kompetences var palīdzēt karjeras izvēlē un attīstībā.

Ēnu dienā var piedalīties un par ēnu var kļūt vispārējo, tehnisko, profesionālo valsts un privāto izglītības iestāžu audzēkņi, 1. līdz 12. klašu skolnieki.

Šogad Ēnu diena notiks 12. februārī.

Ēnotāji var pieteikties www.enudiena.lv .

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*