Nu jau par ikgadēju tradīciju ir kļuvis LFB vasaras plenērs – izglītojošs pasākums brīvā un nepiespiestā gaisotnē, kurā aicinām farmācijas speciālistus satikties, iegūt jaunas zināšanas, kas noderēs gan darba ikdienā, gan privātajā dzīvē, un, protams, arī labi pavadīt laiku kolēģu sabiedrībā.
Norises vieta: VEF Kvartāls, telpa “MANSARDS”, Ieriķu ielā 5A, Rīgā.
Šī gada plenēra tēma: “Farmaceita ikdiena – no simptomu nomāktā pacienta līdz mākslīgajam intelektam”.
Pasākuma laikā būs iespēja ieskatīties pārejā no tradicionālās farmaceita lomas uz tehnoloģiski atbalstītu veselības aprūpes speciālistu. Vērtēsim, kā farmaceits pielāgojas mainīgajai videi, vienlaikus saglabājot pacienta veselību kā galveno prioritāti. Tēma atspoguļos farmaceita darbu mūsdienās – sākot no tiešas pacientu aprūpes līdz mākslīgā intelekta iesaistei farmācijā. Bet, protams, neiztikt arī bez kopīgām aktivitātēm un kāda muzikāla sveiciena.
Pasākuma apmācību daļā paredzētas trīs lekcijas:
Sertificēts FranklinCovey (MI) treneris Emīls Lukjanskis pastāstīs, kā efektīvi sarunāties ar mākslīgo intelektu – 5 būtiskās promptu sastāvdaļas, kur meklēt un kā izmantot jaudīgākos rīkus. Tiks salīdzināti ChatGPT un Gemini – kā un kāpēc ir vērts tos izmantot paralēli. Iepazīsim 3 praktiskus MI rīkus, ko jau šobrīd pielieto medicīnas profesionāļi. Bonusā – ieteikumi, kā apgūt šīs prasmes padziļināti.
Psihoterapeits Artūrs Miksons lekcijā pievērsīsies tam, kā dažādi personības tipi un emocionālie stāvokļi ietekmē cilvēka skatījumu uz savu veselību, kā arī – kādas ir pacienta potenciālās gaidas no farmaceita.
Klīniskā farmaceite Inese Pētersone runās par to, ka, neskatoties uz MI attīstību un tā lomu farmaceitiskajā aprūpē, komunikācijas kvalitāte starp farmaceitu un pacientu joprojām ir neaizvietojama. Visefektīvākie rezultāti tiek sasniegti, apvienojot tehnoloģiju iespējas ar cilvēcīgu, empātisku pieeju.
Avots: LFB