Sākums » Jaunākie raksti » LFB Basketbola turnīrs pārcelts uz nākamā gada maiju
LFB Basketbola turnīrs pārcelts uz nākamā gada maiju

LFB Basketbola turnīrs pārcelts uz nākamā gada maiju

14.aprīļa vēstulē Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Basketbola turnīra organizatori aicināja potenciālos turnīra dalībniekus izteikt viedokļus un balsot par Basketbola turnīra Nr.24 pārcelšanu uz šī gada rudeni vai nākamā gada maiju.

Vēstules nosūtītas 46 adresātiem; saņemtas 19 atbildes (balsojumi).

Balsošanas rezultāti liecina, ka seši no atbildes iesūtījušiem dalībniekiem balso par turnīra pārcelšanu uz šī gada rudeni (oktobri, novembri) un nākamā turnīra organizēšanu, kā paredzēts – nākamā gada maijā, savukārt 13 balsotāji – par turnīra pārcelšanu uz nākamo – 2021. – gadu. Kā biežākie argumenti turnīra pārcelšanai uz nākamo gadu minēti šobrīd vēl neprognozējamie apstākļi mūsu valstī rudenī, pārāk maza laika atstarpe (un līdz ar to – lielāki finanšu ieguldījumi mazākā laika posmā)  starp diviem turnīriem, ja tas tiek rīkots arī rudenī, kā arī tas, ka pēc ilgstošas dīkstāves rudens varētu būt ļoti aizņemts un darbīgs laiks daudziem uzņēmumiem un arī pasākumu varētu būt daudz, ja tiks atcelti ar koronavīrusu saistītie ierobežojumi.

Līdz ar to LFB ir pieņēmusi lēmumu –  LFB Basketbola turnīrs (Nr.24) tiek pārcelts uz nākamā (2021.) gada maiju!

Aigars Eniņš organizatoru vārdā pateicas visiem, kuri izteica savus viedokļus, un atvainojas tiem, kurus pieņemtais lēmums neiepriecina, kā arī aicina iespēju robežās turpināt trenēties un gatavoties nākamajam turnīram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*