Sākums » Interesanti » No pirmdienas mūsu portāls – jaunā veidolā!
No pirmdienas mūsu portāls – jaunā veidolā!

No pirmdienas mūsu portāls – jaunā veidolā!

Sākot ar pirmdienu, 2014. gada 10.martu, vadošais Latvijas farmācijas ziņu portāls www.farmacija-mic.lv saviem lasītājiem būs pieejams jaunā veidolā.

Jau 11 gadus – kopš 2003. gada februāra – www.farmacija-mic.lv  sniedz aktuālu informāciju par notikumiem farmācijas nozarē Latvijā un pasaulē. Portālā pieejami arī Latvijas aptieku, zāļu ražotāju un zāļu lieltirgotavu saraksti, informācija par gaidāmajiem nozares pasākumiem, piekļuve Medikamentu informācijas centra veidotajam farmaceitu un farmaceita asistentu mūžizglītības rīkam – Tālākmācības testiem. www.farmacija-mic.lv  auditorija ir veselības aprūpes speciālisti, pārsvarā – farmaceiti un farmaceita asistenti, taču lielu daļu auditorijas veido ārsti, žurnālisti, valsts iestāžu darbinieki, kas strādā veselības aprūpes sektorā, zāļu ražotāju pārstāvji un citi Latvijas iedzīvotāji.

Portāla veidotājs Medikamentu informācijas centrs cer, ka ilggadējie www.farmacija-mic.lv  apmeklētāji atzinīgi novērtēs gan portāla jaunās vizuālās vēsmas, ērto un viegli pārskatāmību, gan ērtības, ko sniegs jaunais tehniskais veidols, un ātri pieradīs pie ieviestajām izmaiņām.

Veiksmīgu atlikušo darba dienas daļu un sievišķīgas noskaņas pilnas brīvdienas!

Elīna Badune, www.farmacija-mic.lv redaktore

17 komentāri

 1. Agrāk mājaslapa bija ātrāk atverama, tagad tā ir lēna + nepārskatāma. Augšējais baneris – vieta Jūsu reklāmai- traucē, to jānovelk lejā vai vismaz pa labi.
  Gribās tomēr lai mājaslapa būtu preofesionālāka UN ātrāka!

 2. Lūdzu atjaunojiet bezrecepšu medikamentu meklētāju, kur bija atrodamas visas lietošanas instrukcijas un sastāvi.

 3. Viss ir jauki ,bet kur ir palicis bezrecepšu medikamentu saraksts ar visām anotācijām ?

 4. Būtu velāms,lai būtu vairāk informācijas par jaunām zālēm 🙂 Tādas informācijas trūka vecajā portalā..ceru,ka ar jaunu modeļi atnāks arī tada extra klāt :)paldies!

 5. Agrita Pujate

  Piedodiet, bet pirmais iespaids nav iepriecinošs. Nesaprotu kādēļ bija jāmaina. Tiešām bija ērti viss atrodams vecajā mājas lapā.
  No rīta nepaspēju izlasīt rakstu, tagad vairs neatrodu.
  Ja jau “uzlabojāt” majas lapu, tad jadomā ka pūles arī sevi ataisnos un mēs tikpat labi to varēsim lietot.

  • Agrita, Jūs drēbes jaunas nekad nepērkat? Manuprāt MIC bija jau vizuāli ārkārtīgi novecojis un sevi nokalpojis. Izskatījās pēc vecas lupatas. Šobrīd MIC atbilst mūsdienīgām tendencēm. Man patīk.
   Personīgi ceru uzzināt vairāk interesentas aktuālitātes medikamentu nozarē.

 6. Gribēju savu sakāmo ierakstīt Diskusijās pie Sarunām, bet, šķiet, tur pagaidām nekas nenotiek.
  Bet tas sakāmais ir, par to, ka šķita – visi aizgūtnēm gribēs kaut ko paust par portāla jauno veidolu.
  Bet nekā – pilnīgs klusumš. Arī par citām tēmām tas pats. Visi parasti čaklie rakstītāji klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši. Kas pēkšņi noticis?

  • Labdien,
   Paldies par Jūsu vērību. Tik tiešām, Diskusiju sadaļā nebija pieejams lietotāju datu aizpildīšanas laiks. Šobrīd to aktivizējām un varat veikt pirmo diskusijas tematu!

   Kā jau iepriekš minēts, šonedēļ esam testa režīmā un veicam uzlabošanas, novērošanas darbus.
   Vēlreiz atgādinu, ka Diskusijām vajadzētu tagad darboties!

   Ar cieņu,
   MIC

 7. Esmu samaksājusi par šā gada četriem testiem, bet ieiet tāpat nevaru, jo sadaļā testi redzu ka neesmu samaksājusi un rēķinu. Kam jāraksta vai jāprasa par šo problēmu, nekur neatradu jūsu kontaktus?

  • Inna, neatrodam mūsu kontā informāciju par maksātāju ar šādu vārdu. Varbūt par Jums samaksājis darba devējs, taču nav norādījis, par kuru personu. Lūdzu sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv, lai atrisinātu radušās neskaidrības.

 8. Nu,nevajadzēja gan!Neko nevaru atrast!Kur ir M saraxts,kur komp. medikamentu saraxts?Vecajā variantā nekur nebija jālien iekšā, uzreiz bija kreisajā pusē 🙁
  Ā,tikai tagad ieraudzīju,ka jūs sakat,ka viss vēl procesā …Nu tad uz veixmīgu izdošanos!

 9. Mūsdienīgs veidols! Ja pirms tam līdzinājās mājas lapai, tad tagad viennozīmīgi – portālam. Vēlu sekmīgi attīstīties un pildīt savu misiju!

 10. Iegāju, lai ieietu uztura bagātinātāju reģistrā un apjuku…Kur tagad atrodams uztura bagātinātāju reģistrs, nekur neredzu:(

 11. Lai pierastu, vajadzēs laiku. Bet ļooti pavasarīgi un svaigi! 🙂

 12. Super! Negaidīts un svaigs pārsteigums. Malači!

 13. Apsveicam! Būs jau jāpierod pie jaunā skata, bet nu – lai viss izdodas!! 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.