Sākums » Jaunākie raksti » Pirmdien reģistrēts viens jauns Covid-19 gadījums, nedēļas laikā septiņi saslimušie izveseļojušies

Pirmdien reģistrēts viens jauns Covid-19 gadījums, nedēļas laikā septiņi saslimušie izveseļojušies

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēts viens jauns Covid-19 gadījums, bet nedēļas laikā vēl septiņi Covid-19 slimnieki izveseļojušies, liecina jaunākā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā statistika.

SPKC pārstāve Ilze Arāja aģentūrai LETA atklāja, ka vienīgais šodienas gadījums ir saistīts ar inficēšanos sarkanā saraksta valstī.

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 1574 Covid-19 testi, bet līdz šim kopumā – 193 445 izmeklējumi.

Saskaņā ar 21.jūlija datiem no Covid-19 bija izveseļojušies 1045 sasirgušie, bet saskaņā ar šodien publicētajiem datiem izveseļojušos cilvēku skaits sasniedzis 1052.

Kā liecina Nacionālā veselības dienesta sniegtā informācija, pēdējās diennakts laikā jauni pacienti ar Covid-19 slimnīcās nav ievietoti. Patlaban stacionāros ārstējas divi Covid-19 pacienti, abi ir ar vidēji smagu slimības gaitu.

Līdz šim no stacionāra izrakstīti 190 Covid-19 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Kopš Covid-19 uzliesmojuma Latvijā ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību kopumā sasirgušas 1220 personas, no kurām 1052 izveseļojušās, bet 31 mirusi, liecina SPKC dati.

Aktuālā statistika: https://infogram.com/covid-19-parbaudes-un-pozitivie-rezultati-latvija-1h7g6kvxzzd04oy?live

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.